Ručne maľované tričká

  • Hľadáte originálnyjedinečný darček?
  • Chcete urobiť niekomu radosť?
  • Potrebujete vianočný alebo narodeninový darček a neviete vymyslieť niečo výnimočné?
  • Chcete potešiť babičku, dedka, vnučku, brata, sestru, kolegyňu v práci či manžela?

Tak neváhajte a objednajte si jedinečné, originálne a ručne maľované tričko! Darček, ktorý len tak hocikde inde nenájdete.

O nás

Volám sa Sofia Portugall a mám 11 rokov. Zo všetkého najradšej tvorím. Maľujem obrazy, píšem knihy a básne, vyrábam robotov a iné veci z papiera, látok a všetkého možného, čo mi príde pod ruku.

Zbožňujem, keď sa nechám unášať vlnou kreativity a duchom tvorenia. Milujem, keď príde ku mne víla Kreatívna a inšpiruje ma k tvorbe.

Jedného dňa budem mať vlastnú výstavu svojich diel a kúpim si skutočného robota. A kto vie, kam ma ešte moje túžby a sny zavejú. Každopádne som začala pracovať na ich uskutočňovaní.

Volám sa Jana Portugall a najradšej zo všetkého podporujem svoje deti v tvorivosti. Keď pred časom moja najstaršia dcéra Sofia zahlásila, že už ju nebaví dostávať peniaze na narodeniny, ale že si ich ce zarobiť sama.

Rozhodla som sa, že svoju podnikateľskú činnosť rozšírim tak, aby moja dcéra dostala priestor na sebarealizáciu. A tak vznikla táto stránka.

Ručne maľované tričká

Namaľujem Vám vlastné, originálnejedinečné tričko podľa Vášho želania a Vami žiadaného motívu.

Stačí len napísať veľkosť požadovaného trička, typ (dámske, pánske alebo detské), farbu (tmavomodré, biele) a zadanie, aký motív na tričku si prajete.

Neviete akú veľkosť vybrať, pozrite sa na tabuľku veľkostí.

Nechce sa Vám vymýšľať motívy? Tak to nechajte na mňa... Ja Vám niečo originálne vymyslím.

Nielen že ušetríte čas vymýšľaním a hľadaním výnimočného darčeka, ale zároveň potešíte seba alebo svojho blízkeho, originálnym a jedinečným tričkom. Tak neváhajte a objednajte si ho ešte dnes!

Originálne a jedinečné

Chcete tričko, aké nikto iný nemá? Už Vás nebavia tie opakujúce sa a nezaujímavé motívy na tričkách v klasických obchodoch? Túžite byť originálny a jedinečný?

Ručná práca

Už máte dosť masovej výroby? Chcete podporiť konkrétnu osobu v jej tvorbe? Máte radi vzrušenie a prekvapenie? Tričko je ručne maľované podľa aktuálnej nálady a zadaného motívu.

Vyrobené s radosťou a láskou

Do každého trička, ktoré maľujem vkladám svoju energiu. Robím ho s láskou a radosťou. A s takouto energiou Vám ho pošlem priamo k Vám.

A koľko vlastne stojí ručne maľované tričko?

Nielen, že týmto originálnym darčekom potešíte seba alebo svojich blízkych, ale aj ušetríte čas s hľadaním iného výnimočného darčeka.

Verím, že takýto darček vyčaruje Vám alebo Vašim blízkym úsmev na tvári a bude sa Vám alebo Vašim blízkym príjemne nosiť.

Ručne maľované tričko si môžete si objednať práve teraz len za:

19,90 Eur + poštovné

Tak neváhajte a objednajte si svoje jedinečné a originálne ručne maľované tričko ešte dnes!

Galéria z doterajšej tvorby pre Vašu inšpiráciu

Ešte stále váhate? Nie ste si istý, či je to správne rozhodnutie pre Vás? Tak sa pozrite do mojej galérie, na diela ktoré už robia radosť iným. Pridajte sa k ním aj Vy, uvidíte, že neoľutujete!

Spokojní zákazníci

"Tričká už sú doma a chcem sa Vám a maliarke ešte touto cestou poďakovať za skvelú prácu. Tričká prekonali moje očakávania a konečne môžem nosiť niečo naozaj originálne. Príde mi ako keby v nich bolo okrem maľby ešte niečo viac :-). Všetko dobré a zase niekedy nabudúce, keď tričká budú obnosené."
Jakub
"Krása ! Som nadšená!" 🤩😘
Enikő
"Toto tričko mi už nejaký čas robí radosť u mňa doma - veľká vďaka umelkyni, aj maminke za jeho zaslanie."
Zuzka
"Neodolala som a toto úžasné tričko som si musela kúpiť od vlastnej dcéry, tak sa mi veľmi páčilo. To, ktoré mi namaľovala ako prvé je moje obľúbené a už je totálne obnosené. Teším sa, že mám nové."
Janka
"Ďakujem Sofii za krásne tričko!"
Tatiana