Objednávka ručne maľovaného trička

Na tejto stránke si môžete objednať Vaše jedinečné, ručne maľované tričko podľa Vášho želania alebo motívu. Takéto tričko nebude nosiť nikto iný okrem Vás. Ste výnimočný a stojíte za to!

Z mojej tvorby

 • Áno
  objednávam si originálne a jedinečné tričko za cenu 14,90 Eur.
 • Áno
  uviedol som v objednávkovom formuláre všetky potrebné údaje na realizáciu objednávky, a síce veľkosť trička, typ (dámske, pánske alebo detské), farba (tmavomodré alebo biele), požadovaný motív. Prípadne som priložil prílohu so žiadaným motívom.

Tabuľku s veľkosťami si pozriete priamo tu.

 • Áno
  prekontroloval som si starostlivo všetky údaje zadané v objednávke na ručne maľované tričko, predovšetkým adresu, na ktorú ho žiadam odoslať.
 • Áno
  som si vedomý, že každé tričko je maľované ručne podľa aktuálnej nálady alebo zadaného motívu. Nie je to pásová výroba. A beriem na vedomie, že ani pri objednávke viacerých tričiek s rovnakým motívom, dodané tričká nemusia byť úplne rovnaké.
 • Áno
  viem, že k cene objednávky bude jednorázovo prirátané poštovné a balné vo výške 3,10 Eur.
 • Áno
  beriem na vedomie, že ručne maľované tričko Vám sa budeme snažiť doručiť do 2 týždňov od zaplatenia objednávky. O presnom termíne Vás budem informovať e-mailom.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
"Toto tričko mi už nejaký čas robí radosť u mňa doma - veľká vďaka umelkyni, aj maminke za jeho zaslanie."
Zuzka
"Ďakujem Sofii za krásne tričko!"
Tánička
"Krása ! Som nadšená!" 🤩😘
Enikő
"Neodolala som a toto úžasné tričko som si musela kúpiť od vlastnej dcéry, tak sa mi veľmi páčilo. To, ktoré mi namaľovala ako prvé je moje obľúbené a už je totálne obnosené. Teším sa, že mám nové."
Janka

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na info@rodinkavynimocnych.sk nebo volajte na +421 944 324 070.

Som tu pre Vás, rada Vám pomôžem.