Šikovné rúčky - Učíme sa znakovať

Objavujte svet so svojím dieťaťom hravo a ľahko

prostredníctvom znakov (tzv. baby signs)

8. týždňový on-line kurz

Čo Vás v kurze čaká?

Naučíte sa ako učiť znaky svoje dieťa hravo a bez námahy. Krok za krokom Vás prevediem základnými princípmi znakovania. Spoznáte viac ako 80 znakov, ktoré zlepšia Vašu komunikáciu s dieťaťom a podporia Váš vzájomný vzťah. Dieťa sa naučí prostredníctvom základných znakov vyjadriť svoje potreby alebo priania, a vďaka tomu sa vyhnete frustrácií z nepochopenia.

  • Ste rodič, ktorý chce komunikovať so svojím dieťaťom predtým, ako sa naučí rozprávať?
  • Chcete zažiť spoločne hravé a príjemné chvíle a pritom podporovať rozvoj jeho hovorenej reči?
  • Máte doma výnimočné dieťa (dieťa so špeciálnymi potrebami či hendikepom), ktoré ešte nerozpráva?
  • Ste učiteľ, špeciálny pedagóg alebo asistent výnimočného dieťaťa a chcete zlepšiť komunikáciu medzi Vami a dieťaťom?

Staňte sa súčasťou komunity ľudí, ktorí majú rovnaký spoločný cieľ ako VY. Dorozumieť sa s dieťaťom! Za 8 týždňov sa naučíme znakovať, lepšie komunikovať a spoločne sa zabávať!

Lebo to, čo je v živote skutočne dôležité, je práve vzájomná komunikácia s porozumením a príjemne spoločne strávený čas či už je to doma, v škôlke alebo špeciálnej triede.

Kto Vás bude kurzom sprevádzať?

Som matkou 3 výnimočných detí, ktoré vychovávam vo viacjazyčnom prostredí. Mojou vášňou je neustále sa vzdelávať, získavať nové poznatky a inšpirovať iných k VIERE, že zázraky sa stávajú, ak máme ODVAHU uveriť a ísť do akcie. Aj Vy máte teraz úšasnú príležitosť ísť do akcie a naučiť svoje dieťa znakovať.

Znakovanie bolo veľkým pomocníkom u nás doma do doby, kým môj syn nezačal rozprávať. Vďaka nemu som bola schopná pochopiť základné potreby svojho dieťaťa. Mohol mi ukázať, čo vidí, čo ho práve zaujíma a ako sa cíti. Vzájomne sme sa spolu rozprávali prostredníctvom znakov. Budovali si vzťah a predchádzali mnohým nedorozumeniam z nepochopenia.

Pre každé dieťa je rozhovor s Vami dôležitý. Tak prečo čakať na to, kedy sa naučí hovoriť?

Začnite komunikovať prostredníctvom znakov čo najskôr!

Jana Portugall