Čo všetko som pre Vás pripravila?

5. dňový mini-kurz Vyskúšaj si znakovanie

Nauč seba i svoje dieťa niekoľko základných znakov a vyskúšaj si komunikáciu so svojím dieťaťom pomocou detského znakovania. Kurz bude prebiehať 2.9.2021 - 6.9.2021. Registruj sa zadarmo!
Chcem sa registrovať ZADARMO

Online kurz Znakujeme hravo a ľahko

Dozvieš sa prečo je znakovanie také dôležité a ako ti pomôže pri komunikácii s dieťaťom. Krok za krokom ťa prevediem základnými informáciami o vývine reči dieťaťa, ako aj princípoch znakovania. Povieme si ako učiť znaky svoje dieťa hravo a bez námahy a ako rozvíjať hovorenú reč i slovnú zásobu, a tak podporovať dieťa v komunikácii. Naučíš sa 120 znakov z oblastí ako stravovanie a jedlo, oblečenie, farby, emócie, ľudia, dopravné prostriedky, zvieratá, počasie, slovesá...
Chcem vedieť viac

eBooky

Elektronické knihy na témy - Ako komunikovať diagnózu Downov syndróm a Ako variť zdravo, aby ste podporovali imunitu dieťaťa, v dvoch eBookoch: 1. Diagnóza Downov syndróm 2.Varíme s láskou a pre podporu zdravia
Chcem eBook zadarmo

Ručne maľované tričká

Hľadáš jedinečný a originálny darček pre svojich blízkych?
Áno, to musím mať

Konzultácie

Transformatívne konzultácie prostredníctvom skype, zoom alebo mobilu
To ma zaujíma

Webinár o znakovaní

Na webinári sa, čo je to znakovanie a aké sú jeho prínosy. Zistíš, kedy je najlepší čas začať so znakovaním a aký je najefektívnejší spôsob učenia sa znakov. Webinár už prebehol, ale môžeš sa zapísať na čakaciu listinu a ja ti dám vedieť, keď to bude znova aktuálne.
Chcem sa prihlásiť na čakaciu listinu

Kráčam vlastnou cestou

Čo keby si sa aspoň na chvíľočku nebála vykročiť do neznáma a zažiariť svojou jedinečnosťou. Čo keby existoval bezpečný priestor, v ktorom si to môžeš dovoliť. Cítiš sa prevalcovaná, unavená a nevieš, kde nájsť vnútornú harmóniu? Čo keby si vedela, že nie si na to sama. Že existuje miesto, kde môžeš aj ty bezpečne zložiť svoju masku, svoje strachy, emócie. Uvoľniť tlak, načerpať energiu a ísť ďalej vlastnou cestou. Život je zázrak, ktorý treba jednoducho žiť. Dovoľ si to a ponor sa so mnou i s ostatnými ženami do seba.
Chcem sa zapísať na čakaciu listinu

Potrebuješ pomoc alebo máš inú otázku?

Napíš mi na info@rodinkavynimocnych.sk nebo volaj na +421 944 324 070.

Som tu pre teba, rada ti pomôžem.